Actueel weer Strijen
Laatste update: 2026-04-04 om 12:22 uur
| Temperatuur | 15.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.1 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.6 km/u om 00:48 u |
| Minimum temp. | 9.1 °C om 07:22 u |
| Maximum temp. | 16.7 °C om 11:09 u |
| Windchill | 15.8 °C |
| Hitte index | 15.8 °C |
| Dauwpunt | 11.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:10 u |
| Zon onder | 20:20 u |